Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Båter i havn. Vinter

Olje på lerret
42x54
Signert nede t.v.: Kaulum

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000