Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Kaulum, Haakon(1863-1933)
Båter i havn. Vinter

Olje på lerret
42x54
Signert nede t.v.: Kaulum

Vurdering

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 20 000