Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Fra Akerselva 1890

Olje på lerret
49x64
Signert og datert nede t.v.: G Stenersen 90

Proveniens: Har inngått i malerisamling til skipsreder Bergesen i huset Bergsland, Stavanger.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000