Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Fjell, Kai (1907-1989)
Kommunikasjon 1981

Blyant og kullstift på papir, lysmål
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -81

Påtegnet med tittel nede t.v.: Kommunikasjon.

Vurdering