Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Fjell, Kai (1907-1989)
Mens vi venter 1987?

Blyant og tusj på papir, lysmål
20x29
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell -87

Påtegnet med tittel nede t.v.: -Mens vi venter-

Vurdering