Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fra Kristianias østkant

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.v.: Frits Thaulow

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 180 000