Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fra Kristianias østkant

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.v.: Frits Thaulow

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000