Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Ender, Axel(1853-1920)
Sledekjøring på isen

Olje på lerret
71x118,5
Signert nede t.v.: Axel Ender.

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 300 000