Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Vår i Norge

Olje på lerret
66x98
Signert nede t.v.: Hans-Dahl. Berlin

Påtegnet med tittel på plakett på rammen: Springtime in Norway

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00