Dahl, Hans(1849-1937)
Vår i Norge
Olje på lerret
66x98
Signert nede t.v.: Hans-Dahl. Berlin
Påtegnet med tittel på plakett på rammen: Springtime in Norway
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Olje på lerret
66x98
Vurdering
NOK 150 000–200 000