Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Dahl, Hans (1849-1937)
Vår i Norge

Olje på lerret
66x98
Signert nede t.v.: Hans-Dahl. Berlin

Påtegnet med tittel på plakett på rammen: Springtime in Norway

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000