Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Fra Biørnsborgbakken, Kragerø 1883

Olje på lerret
36x27,5
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen. 1883.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Gate i Kragerö".

Kunstnernes Hus, Oslo 1941, kat.nr. 4.
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 10.
Berg-Kragerø Museum, Kittelsenhuset 1996.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 230 000