Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Hellesen, Thorvald (1888-1937)

Olje på papir, oppklebet på papp
35x21,5
Signert nede t.h.: Thorvald Hellesen

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 210 000