Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Røwde, Teddy(1912-1994)
Bygate pyntes til jul 1931

Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: T. Røwde 31

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00