Røwde, Teddy(1912-1994)
Bygate pyntes til jul 1931
Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: T. Røwde 31
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Olje på plate
46x54
Vurdering
NOK 50 000