Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fra Lillehammer 1933

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 33.

Påtegnet med tittel og datert på lapp på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat.nr. 186.

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering