Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Kongelf, Gudrun (1909-1987)
Komposisjon 1957

Olje på plate
55,5x92
Signert og datert nede t.v.: Gudrun Kongelf. 1957.

UTSTILT:

Permanenten, Bergen, no. 988 I.

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000

Tilslag NOK 45 000