Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tiller, Lars(1924-1994)
Komposisjon I 1958

Olje på plate
70x50
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -58

Kunstnernes Hus, Høstutstillingen, Oslo 1958, kat.nr. 95.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 150 000