Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Rian, Johs. (1891-1981)
Former på gul bunn 1972

Olje på lerret
100,5x81,5
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000