Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Ventetid 1982

Olje på lerret
114x213
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 82

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Påtegnet med annen tittel samme sted: "Advent I".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1992, kat.nr. 4.

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 240 000