Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Grønmyra, Oscar (1874-1911)
Tømmerkjører

Olje på plate
42x64
Signert nede t.h.: Osc Grønmyra

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering