Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Nordland 1893

Olje på papir, oppklebet på mahogniplate
24x32
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund 1893 Agre.

Påtegnet med tittel på plakett.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 1 500