Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fra Nordland 1893

Olje på papir, oppklebet på mahogniplate
24x32
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund 1893 Agre.

Påtegnet med tittel på plakett.

Vurdering
NOK 3 000