Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Nordland 1893
Olje på papir, oppklebet på mahogniplate
24x32
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund 1893 Agre.
Påtegnet med tittel på plakett.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 1 500