Sundbye, Nina(1944-)
Kvinne med hatt 2009
Bronse
H: 77 cm.
Signert og datert: Nina Sundbye 2009
Nummerert på plinten: 5/9
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Bronse
H: 77 cm.
Nummerert på plinten: 5/9
Vurdering