Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Sundbye, Nina (1944-)
Kvinne med hatt 2009

Bronse
H: 77 cm.
Signert og datert: Nina Sundbye 2009

Nummerert på plinten: 5/9

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering