Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Sundbye, Nina(1944-)
Kvinne med hatt 2009

Bronse
H: 77 cm.
Signert og datert: Nina Sundbye 2009

Nummerert på plinten: 5/9

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000