Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
Drømmer 1987

Bronse og larvikitt
Høyde med sokkel: 45 cm.
Signert, påtegnet med tittel og datert på sokkelen: Nico Widerberg Drømmer 87

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00