Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel 1962

Etsning trykket på japansk rispapir og tykt papir
Arket: 41x31,5, Motivet: 36,5x28,5
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1962

Påtegnet nede t.v.: épreuve d'artiste
Påtegnet med dedikasjon nede på midten: Til Agnes. April 1975 - Oslo.

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 40

Uinnrammet.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700