Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel 1962
Etsning trykket på japansk rispapir og tykt papir
Arket: 41x31,5, Motivet: 36,5x28,5
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1962
Påtegnet nede t.v.: épreuve d'artiste
Påtegnet med dedikasjon nede på midten: Til Agnes. April 1975 - Oslo.
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 40
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00