Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel

Fargelitografi
Arket: 60x46, Motivet: 47x40,5
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: E A

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 85?

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 4 600