Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel 1991
Fargelitografi
Arket: 50,5x38, Motivet: 27x24
Signert nede t.h.: Inger
Påtegnet med dedikasjon nede på arket
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 136
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000