Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Barlag, Philip (1840-1913)
Kvinne i vinterlandskap

Olje på plate
21x14
Signert nede t.h.: Barlag.

Vurdering
NOK 5 000–6 000