Barlag, Philip(1840-1913)
Kvinne i vinterlandskap
Olje på plate
21x14
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Tilslag NOK 4 800
Olje på plate
21x14
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering
NOK 5 000–6 000