Backer, Henrik(1865-1948)
Brødnid 1926
Olje på plate
57x95
Signert og datert nede t.h.: Henrik Backer 1926
Påtegnet med tittel nede på midten. Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden samt påtegnet: Madame Pourquoi of "Hertugen slos om Loffen. Fra tunet på "Hagan".
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 2 500