Dahl, Hans(1849-1937)
Dame med parasoll og pike med hund i bånd ved romleir 1876
Olje på lerret
42x77
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl. 1876.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Hans Dahl 1876. Bergen
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 000–4 000EUR 2 900–3 800
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000