Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Gårdsbruk med folkeliv 1876

Olje på lerret
27x35,5
Signert og datert nede t.h.: F Smith-Hald Paris 76

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 000–5 000 EUR 2 900–4 800