Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Gårdsbruk med folkeliv 1876

Olje på lerret
27x35,5
Signert og datert nede t.h.: F Smith-Hald Paris 76

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 000–5 000EUR 2 900–4 800

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00