Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Ljøsne, Halvdan (1929-2006)
Berg 1969

Olje og sand på plate
32x74,5
Signert og datert nede på midten: Halvdan Ljøsne 69

Signert, påtegnet med tittel av kunstneren og datert på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 000–1 500 EUR 1 000–1 400