Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Berg 1969
Olje og sand på plate
32x74,5
Signert og datert nede på midten: Halvdan Ljøsne 69
Signert, påtegnet med tittel av kunstneren og datert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 000–1 500EUR 1 000–1 400
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00