Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Holck, Julius (1845-1911)
En tyv 1895

Olje på lerret
89x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Julius Holck. Bergen. 95.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 500 EUR 500

Tilslag NOK 10 000