Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Holck, Julius(1845-1911)
En tyv 1895

Olje på lerret
89x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Julius Holck. Bergen. 95.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000