Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Ulving, Even (1863-1952)
Gutt henter vann i en elv 1997

Olje på lerret
40x61
Signert nede t.v.: E. Ulving. 97

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000 USD 1 500 EUR 1 400