Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Krohn, Xan (1882-1959)
Fra Tostrup-kjelleren 1945

Blyant, akvarell og collage på papir
Arket: 39x50,5
Signert nede t.v.: Xan Krohn

Signert med dedikajson og datert på baksiden av arket: Til kjære Helga fra Xan Julen 1945.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 500 EUR 500

Tilslag NOK 5 000