Krohn, Xan(1882-1959)
Fra Tostrup-kjelleren 1945
Blyant, akvarell og collage på papir
Arket: 39x50,5
Signert nede t.v.: Xan Krohn
Signert med dedikajson og datert på baksiden av arket: Til kjære Helga fra Xan Julen 1945.
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000