Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Rian, Johs. (1891-1981)
Oppstilling med kopp og fruktfat

Akvarell på papir
Lysmål: 36x42
Signert nede t.v.: J. Rian

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 6 500