Rian, Johs.(1891-1981)
Oppstilling med kopp og fruktfat
Akvarell på papir
Lysmål: 36x42
Signert nede t.v.: J. Rian
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Akvarell på papir
Lysmål: 36x42
Signert nede t.v.: J. Rian
Vurdering