Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Nupen, Kjell (1955-2014)

Litografi
Arket: 64,5x48,5
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 150 ex

Uinnrammet.

Plakat medfølger: Kjell Nupen malerier Christianssand kunstforening 2-26 november 1984.
Arket: 67,5x48

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 300–500 EUR 300–500

Tilslag NOK 3 500