Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)

Litografi
Arket: 64,5x48,5
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 150 ex

Uinnrammet.

Plakat medfølger: Kjell Nupen malerier Christianssand kunstforening 2-26 november 1984.
Arket: 67,5x48

Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 300–500EUR 300–500

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 3 500