Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi
Arket: 50,5x39 Motivet: 24x18
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Nummerert nede t.v.: 40/50
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 300–500EUR 300–500
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000