Widerberg, Frans(1934-2017)
Hest 1973
Litografi
Lysmål: 63x52 Motivet: 57x47
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Påtegnet med tittel, teknikk og datert nede på arket: Hest lito 1973
Rammen mangler glass.
Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 127.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00