Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Hest 1973

Litografi
Lysmål: 63x52 Motivet: 57x47
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Påtegnet med tittel, teknikk og datert nede på arket: Hest lito 1973
Rammen mangler glass.

Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 127.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700