Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Hest 1973

Litografi
Lysmål: 63x52 Motivet: 57x47
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Påtegnet med tittel, teknikk og datert nede på arket: Hest lito 1973
Rammen mangler glass.

Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 127.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00