Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Bleken, Håkon (1929-)
Komposisjon 1972

Litografi
Arket: 63x85 Motivet 49x65
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -72

Nummerert nede t.v.: 8/250.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 3 000