Bleken, Håkon(1929-)
Komposisjon 1972
Litografi
Arket: 63x85 Motivet 49x65
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -72
Nummerert nede t.v.: 8/250.
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000