Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Akt ved seng 1944

Tresnitt på japanpapir
Lysmål: 21x22 Motivet: 19,5x20,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -44

Nummerert nede på midten: 12/15.

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 4 200