Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Rumohr, Knut (1916-2002)
Akt ved seng 1944

Tresnitt på japanpapir
Lysmål: 21x22 Motivet: 19,5x20,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -44

Nummerert nede på midten: 12/15.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 4 200