Rumohr, Knut(1916-2002)
Akt ved seng 1944
Tresnitt på japanpapir
Lysmål: 21x22 Motivet: 19,5x20,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -44
Nummerert nede på midten: 12/15.
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 4 200