Kihle, Harald(1905-1997)
Guro 1997
Litografi
Arket: 47x42 Motivet: 40x37,5
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -97
Nummerert nede t.v.: 101/136.
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 3 400