Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Komposisjon 1979

Litografi
Lysmål: 38x49,5 Motivet: 27x38
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 79

Nummerert nede t.v.: 190/250.

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 4 400