Litografi
Lysmål: 42x58,5 Motivet: 37x56
Signert nede t.h.: Weidemann
Påtegnet og nummerert nede t.v.: A.P/1
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 3 600