Litografi
Lysmål: 57x45 Motivet: 42x36
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 35/500.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 4 400
Litografi
Lysmål: 57x45 Motivet: 42x36
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 35/500.
Vurdering