Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi
Lysmål: 57x45 Motivet: 42x36
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 35/500.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 4 400