Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Gauguin, Paul René (1911-1976)
Komposisjon 1972

Litografi
Arket: 76x53,5 Motivet: 61x43
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972

Nummerert nede t.v.: 2/25.

Uinnrammet.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 1 200