Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Gauguin, Paul René(1911-1976)
Komposisjon 1972

Litografi
Arket: 76x53,5 Motivet: 61x43
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972

Nummerert nede t.v.: 2/25.

Uinnrammet.

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 1 200