Gauguin, Paul René(1911-1976)
Fisk 1972
Litografi
Arket: 75,5x53,5 Motivet: 63,5x48
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972
Nummerert nede t.v.: 4/35.
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 2 200