Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Gauguin, Paul René(1911-1976)
Gjertrudsfuglen 1968

Litografi
Lysmål: 68,5x51,5 Motivet: 61x42
Signert og datert nede t.v.: Paul René Gauguin 1968

Påtegnet nede t.h.: Prövetrykk
Påtegnet med tittel og datering i trykket.

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 4 300