Gauguin, Paul René(1911-1976)
Gjertrudsfuglen 1968
Litografi
Lysmål: 68,5x51,5 Motivet: 61x42
Signert og datert nede t.v.: Paul René Gauguin 1968
Påtegnet nede t.h.: Prövetrykk
Påtegnet med tittel og datering i trykket.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 4 300