Gauguin, Paul René(1911-1976)
Komposisjon 1972
Litografi
Lysmål: 52x47,5 Motivet: 38,5x34
Signert og datert nede t.h i motivet.: PRG 72
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972
Nummerert to steder nede t.v.: 1/60.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 5 500