Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Krohg, Per (1889-1965)
Tjeld 1943

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -7 juli 1943

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 500 EUR 500

Tilslag NOK 10 500