Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Tjeld 1943

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -7 juli 1943

Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 10 500