Riis, Bendik(1911-1988)
Dameportrett
Olje på plate
41x33
Signert på baksiden av platen: Bendik Riis
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 500–2 000EUR 1 400–1 900
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
41x33
Vurdering