Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Stillheten II 1931

Radering
Lysmål: 21x28, Motivet: 13,5x21
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1931

Nummerert nede t.v.: 3/100

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 000–3 000EUR 1 900–2 900

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000