Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Stillheten II 1931

Radering
Lysmål: 21x28, Motivet: 13,5x21
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1931

Nummerert nede t.v.: 3/100

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 000–3 000 EUR 1 900–2 900

Tilslag NOK 26 000