Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Tre hoder 1939

Blyant på papir
Arket: 20,5x26,5
Signert og datert nede t.h.: Aa.S. -39

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 000EUR 800–1 000

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 6 500