Ung, Per(1933-2013)
På stellebordet
Bronse
H: 14 cm. L: 32 cm.
Signert: Per Ung
Proveniens:
Kunstneren Else Hagen v/Lions Club Oslo-Ullern 1979.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 000EUR 800–1 000
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000