Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Ung, Per (1933-2013)
På stellebordet

Bronse
H: 14 cm. L: 32 cm.
Signert: Per Ung

PROVENIENS:

Kunstneren Else Hagen v/Lions Club Oslo-Ullern 1979.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 000 EUR 800–1 000

Tilslag NOK 8 000