Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Ung, Per(1933-2013)
På stellebordet

Bronse
H: 14 cm. L: 32 cm.
Signert: Per Ung

Proveniens:

Kunstneren Else Hagen v/Lions Club Oslo-Ullern 1979.

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 000EUR 800–1 000

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000