Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Ung, Per (1933-2013)
Ung kvinne

Bronse
H: 34 cm.
Usignert

PROVENIENS:

Kunstneren Else Hagen v/Lions Club Oslo-Ullern 1981.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 500–2 000 EUR 1 400–1 900

Tilslag NOK 10 000 med forbehold